Svatební stránky Fotogalerie
Seznam hostů Výběr z několika šablon
Rezervace darů Svatební stůl
Svatební plánovač A mnoho dalšího...

Články

Jak zabavit svatební hosty během focení novomanželů

Fotografování novomanželů probíhá nejčastěji po slavnostním obědě. Hosté mají plná bříška, pochutnávají si na svatebním dortu a popíjejí kávičku. Je to proto nejvhodnější doba. Hostům budete pravděpodobně nejméně chybět. Novomanželé si nechávají (po odmluvě s fotografem) na focení většinou 1 až 2 hodiny. Nemusí se vám to zdát dlouho, ale z pozice hosta na svatbách vím, že je lepší mít nějaký menší program vymyšlený. Nebo ho alespoň mít v záloze, aby ho např. svědci mohli v případě potřeby použít.


Zabava behem foceni


A jaké máte možnosti?


Přinejmenším popřemýšlejte o hudbě. Může vám hrát kapela, kvarteto (které vám hrálo při obřadu), Dj, cimbálovka, nebo alespoň hudba z reproduktorů. Je to příjemné podkreslení svatební atmosféry.


Někdy ženich s nevěstou připraví knihu, do které mohou hosté psát přání  a nejrůznější vzkazy novomanželům. Obdobně může také posloužit arch papíru, který si následně novomanželé na památku mohou nechat zarámovat. Pokud budete mít na svatbě děti, připravte pro ně pastelky a papíry na kreslení. Další častou zábavou na svatbách bývá tombola. Můžete zaúkolovat svědky, aby během této doby prodávali lístky a vybrali pro vás nějakou pěknou sumičku peněz :-) V poslední době jsou stále oblíbenější tzv. svatební noviny. Obsah těchto novin je různorodý. Můžete sepsat svatební zvyky, vtipy o manželství nebo přidat fotografie z vašeho dětství. Variant je spousta. Jejich cílem je pobavit a zabavit vaše hosty.


Doufám, že vám tento článek bude užitečnou inspirací při plánování vašeho svatebního dne. Pokud máte další tipy, podělte se o ně s námi. Můžete použít Facebook komentář pod článkem.Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Správný zasedací pořádek u svatebního stolu

Jak správně usadit hosty ke svatebnímu stolu? Tuto otázky si položí každý, kdo připravuje ...

Netradiční ozdoba svatebních aut

Celou naší svatbu jsme se snažili pojmout trochu netradičně. Této snaze neunikla ani výzdoba ...

Jak přidat svatebního hosta z přátel na Facebooku jedním kliknutím

Služba OnasiSvatbe.cz je nyní dostupná jako Facebook aplikace. S tím přichází řada novinek. ...