Svatební stránky Fotogalerie
Seznam hostů Výběr z několika šablon
Rezervace darů Svatební stůl
Svatební plánovač A mnoho dalšího...

Články

Jak zabavit svatební hosty během focení novomanželů

Fotografování novomanželů probíhá nejčastěji po slavnostním obědě. Hosté mají plná bříška, pochutnávají si na svatebním dortu a popíjejí kávičku. Je to proto nejvhodnější doba. Hostům budete pravděpodobně nejméně chybět. Novomanželé si nechávají (po odmluvě s fotografem) na focení většinou 1 až 2 hodiny. Nemusí se vám to zdát dlouho, ale z pozice hosta na svatbách vím, že je lepší mít nějaký menší program vymyšlený. Nebo ho alespoň mít v záloze, aby ho např. svědci mohli v případě potřeby použít.


Zabava behem foceni


A jaké máte možnosti?


Přinejmenším popřemýšlejte o hudbě. Může vám hrát kapela, kvarteto (které vám hrálo při obřadu), Dj, cimbálovka, nebo alespoň hudba z reproduktorů. Je to příjemné podkreslení svatební atmosféry.


Někdy ženich s nevěstou připraví knihu, do které mohou hosté psát přání  a nejrůznější vzkazy novomanželům. Obdobně může také posloužit arch papíru, který si následně novomanželé na památku mohou nechat zarámovat. Pokud budete mít na svatbě děti, připravte pro ně pastelky a papíry na kreslení. Další častou zábavou na svatbách bývá tombola. Můžete zaúkolovat svědky, aby během této doby prodávali lístky a vybrali pro vás nějakou pěknou sumičku peněz :-) V poslední době jsou stále oblíbenější tzv. svatební noviny. Obsah těchto novin je různorodý. Můžete sepsat svatební zvyky, vtipy o manželství nebo přidat fotografie z vašeho dětství. Variant je spousta. Jejich cílem je pobavit a zabavit vaše hosty.


Doufám, že vám tento článek bude užitečnou inspirací při plánování vašeho svatebního dne. Pokud máte další tipy, podělte se o ně s námi. Můžete použít Facebook komentář pod článkem.Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Proč mít svatební stránky na internetu

Svatební den patří bez pochyb k nejvýznamnějším dnům našeho života. Měl by být ...

Rezervace svatebních darů - jak to funguje

V tomto článku se podíváme na další užitečný nástroj svatebního webu ...

Jak přidat svatebního hosta z přátel na Facebooku jedním kliknutím

Služba OnasiSvatbe.cz je nyní dostupná jako Facebook aplikace. S tím přichází řada novinek. ...