Svatební stránky Fotogalerie
Seznam hostů Výběr z několika šablon
Rezervace darů Svatební stůl
Svatební plánovač A mnoho dalšího...

Články

Jak přidat svatebního hosta z přátel na Facebooku jedním kliknutím

Služba OnasiSvatbe.cz je nyní dostupná jako Facebook aplikace. S tím přichází řada novinek. Mezi ty nejdůležitější patří možnost přidat svatebního hosta snadno z Vašich přátel na Facebooku. Takto vytvořeného hosta můžete na Váš svatební web snadno pozvat přímo z aplikace a Váš host se pak také může na svatební stránky snadno přihlásit bez nutnosti zadávat další heslo.


 


Jak spustit Facebook aplikaci OnasiSvatbe.cz?


Je to velmi snadné. Buď jděte přímo na adresu apps.facebook.com/onasisvatbecz/ nebo aplikaci vyhledejte na Facebooku.


Facebook Aplikace OnasiSvatbe.cz


 


Pokud už je Váš účet na OnasiSvatbe.cz spojený s Vašim účtem na Facebooku, budete hned přihlášeni do správy Vašeho svatebního webu. Jestliže aplikaci spustíte poprvé objeví se následující dialog.


Facebook Aplikace Přihlášení


 


V případě, že už máte svoje svatební stránky na OnasiSvatbe.cz, zadejte Váš email (přihlašovací jméno) a heslo a klikněte na tlačítko Spojit účet s Facebookem. Poté budete přihlášeni do správy Vašeho webu. Příště se tento dialog už nezobrazí a budete přihlášeni automaticky přes Facebook.


 


Přidávání svatebních hostů z přátel na Facebooku


Rozhraní aplikace na Facebooku vypadá téměř stejně jako webová verze. První rozdíl je položka Facebook Přátelé v levém menu v sekci Svatební hosté.  


Facebook Aplikace Přátelé


Po kliknutí na položku Facebook Přátelé se objeví stránka se seznamem Vašich přátel na Facebooku. Jednotlivé přátele můžete jedním kliknutím přidat jako svatebního hosta. Automaticky se mu vytvoří účet s jeho jménem a fotkou z Facebooku. 


Facebook Přátelé


 


Odeslání pozvánky přes Facebook


Takto přidaní hosté jsou pak v seznamu hostů označení ikonou Facebooku. Pod seznamem je tlačítko Pozvat přes Facebook, pomocí kterého můžete odeslat Facebook pozvánku na Váš svatební web všem svatebním hostům s Facebook účtem. Pozvánky je možné poslat i jednotlivě ze stránky pro editaci hosta. Hosté s Facebook účtem se na Váše svatební stránky mohou snadno přihlásit přes Facebook aplikaci na apps.facebook.com/onasisvatbecz/.


Facebook Aplikace Seznam HostůEmail:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Jak přidat svatebního hosta z přátel na Facebooku jedním kliknutím

Služba OnasiSvatbe.cz je nyní dostupná jako Facebook aplikace. S tím přichází řada novinek. ...

Proč mít svatební stránky na internetu

Svatební den patří bez pochyb k nejvýznamnějším dnům našeho života. Měl by být ...

Správný zasedací pořádek u svatebního stolu

Jak správně usadit hosty ke svatebnímu stolu? Tuto otázky si položí každý, kdo připravuje ...